Z recenzji

Gdy kończysz czytać książkę o czwartej nad ranem i nie żałujesz ani minuty z zarwanej nocy… Solo to właśnie taka powieść! Wciągająca, poruszająca do głębi i niesamowicie realna. Choć dotyka tematów trudnych, to jednocześnie niepozbawiona jest momentów, w których zaśmiejesz się w głos. Więcej, zdecydowanie czekam na więcej! Instagram/jedno.spojrzenie

Totalnie zaskakujący powiew świeżości, który sprawia, że trudno się oderwać. Datka bardzo różni się od znanych mi bohaterek, a przez to jest wyjątkowa i bardzo zapadająca w pamięć. Solo to pozycja, której koniecznie dajcie szanse, bo jest zupełnie inna, niż założycie na samym początku. kosmetyczny-bzik.blogspot.com

Proszę więcej! Nie mogłam się oderwać: namacalni bohaterowie, wzruszająca historia i rozbrajające poczucie humoru. To doskonała lektura, nie możecie jej przegapić. instagram.com/pannafox

Brak mi słów, żeby opisać to, co czuję po przeczytaniu debiutanckiej powieści Anny Dan. Solo to bez wątpienia jedna z najlepszych powieści swojego gatunku, jakie dotychczas czytałam. Porywająca, szczera, bezkompromisowa i szalona – właśnie taka powinna być książka dla młodzieży. Moim zdaniem ta historia będzie prawdziwym i błyskotliwym hitem. Nie wierzysz? Przeczytaj i zakochaj się bez reszty.
detektyw-ksiazkowy.blogspot.com, Instagram/detektyw_ksiazkowy

Właśnie skończyłam czytać powieść Solo i pozostawiła mnie ona z emocjonalnym bałaganem. Spotkałam tam bohaterów ludzkich, prawdziwych, obarczonych historią z przeszłości. Nawet jeśli tego nie przyjmują do wiadomości, każdy demon zamieciony pod dywan kładzie się cieniem na ich teraźniejszość. Autorka postawiła naprzeciwko siebie Solo –  młodego człowieka, który mieszka w dziczy i walczy za pieniądze – oraz Datkę – dziewczynę, która boi się zaangażować i zaufać innym. Czy tych dwoje da sobie szansę na piękną przyszłość? Cudowna historia, która pozwala zajrzeć do głowy i serca bohaterów i stoczyć z nimi tę najważniejszą z walk o szczęśliwe życie.
mamanatropie.pl

Co to była za książka! Tak bardzo nie chciałam jej kończyć, a z drugiej strony nie potrafiłam odłożyć! Lektura pełna emocji, wzruszeń i humoru — łącząca świetny styl autorki z trudną historią dwójki młodych ludzi. Pokazująca, że warto walczyć o siebie, własne szczęście i miłość. Nawet nie wiecie, jak Wam zazdroszczę, że dopiero zaczynacie tę cudowną przygodę i możecie to wszystko teraz przeżyć!
Instagram/bookolandi.a

Historia, przez którą zarwałam noc. Jednego jestem pewna. Nie żałuję i ogromnie polecam!
Instagram/weraandksiazki

Solo i Datka – co to była za historia! Wciągający romans, charyzmatyczni bohaterowie, doskonały humor, a w tle nielegalne walki, geecy komputerowi i nocne koszmary. Jestem pewna, że ta książka rozkocha Was w sobie tak samo jak mnie.
Instagram/czytado

Takie debiuty to ja lubię! Ann Dan w mistrzowski sposób połączyła demony przeszłości, uczucia, sztuki walki i informatyków. Od tego nie da się oderwać!
Instagram/karkareads

Historia zawarta w Solo Anny Dan spodoba się wielu czytelnikom – szczególnie tym, którzy lubią ostrą jazdę bez trzymanki, bo autorka potrafi niejednokrotnie zaskoczyć. Dla mnie to była istna bomba! Przeczytałam Solo w dwie godziny, bo kiedy wpadłam w szpony tej historii, nie dała mi od siebie odpocząć aż do ostatniej kropki. Polecam! naszksiazkowir.blogspot.com

Elektryzująca tajemnicą opowieść o trudnych wyborach. Zaskakująca temperamentem historia ze zbójnickim rumieńcem. Pulsująca uczuciem relacja między intrygującymi bohaterami. Krogulec, wrona i trznadel to trio, które musisz poznać, bo gdy pogrzebana i mroczna trauma z przeszłości dogania twardo ułożoną teraźniejszość, wynik starcia jest nieprzewidywalny.
mamao.pl

Solo to jedna z tych książek, od których nie można się uwolnić, gdy tylko zacznie się ją czytać. Pełna emocji i nierozwiązanych spraw z przeszłości. Musisz ją przeczytać! grovebooks.blogspot.com

Solo nie jest prostą opowieścią jakich wiele – to wielowarstwowa historia o dwojgu ludziach z przeszłością i po przejściach, różnych od siebie i jednocześnie niezwykle do siebie podobnych. Wchodząc w świat bohaterów, przygotujcie się na emocjonalną huśtawkę, która nie pozwoli odłożyć książki, dopóki nie poznacie jej zakończenia. Nie ma w tej historii nic oczywistego, szablonowego; to lektura, która długo pozostanie w waszej pamięci. Solo to czytelnicza petarda, którą po prostu trzeba odpalić i dać się jej porwać. takijestswiat.blogspot.com

Przepiękna i pełna emocji powieść, która pokazuje, że miłość może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie brakuje w niej także niebezpieczeństwa i tajemnicy, które przyprawiają o szybsze bicie serca. Idealna pozycja dla każdego fana wielkich uczuć. Polecam!
fantastyczny-swiat-ksiazeek.blogspot.com

Zagubieni w przeszłości, gdzie nie brak smutnych wydarzeń, bez planu dryfują z dnia na dzień. Ale kiedy atakuje miłość, żadne dane nie mają znaczenia, a uderzenie może być wyjątkowo niebezpieczne. Zainstaluj nową wersję uczuć, których nie uda się uniknąć. noweledomowe.blogspot.com, Instagram/panikomoda

Autorka stworzyła bardzo ciekawą i zaskakującą historię, która bez wątpienia spełniła moje oczekiwania! Aura tajemniczości, która wytworzyła się dzięki fantastycznej kreacji bohaterów sprawia, że całość czyta się z ogromnym zaciekawieniem. Polecam gorąco! biblioteka-feniksa.blogspot.com

Poranione dusze i walki, których nie można stoczyć przy użyciu pięści. Ludzie, którzy odnaleźli się, chociaż nigdy się nie szukali. Zwroty akcji, na które podświadomie czekaliśmy. Solo ma w sobie coś, przez co ciężko oderwać się od lektury! amandaasays.blogspot.com

Zabawna, nieoczywista i wzruszająca historia dwóch zagubionych w świecie dusz, którym wreszcie udało się odnaleźć. 
Miye.eu

Solo to świetnie napisany debiut, wzbogacony o charakterne postaci, dla którego zdecydowanie warto zrezygnować ze snu. To cudowna, wciągająca jak narkotyk historia, która swoją tajemniczością przyprawia o szybsze bicie serca niczym Solo.
camilleshade-books.blogspot.com,  Instagram/camilleshade

Historia przepełniona koszmarami i walką z demonami z przeszłości. Wciągająca i trzymająca w napięciu aż do końca! Książka pokazuje jedną ważną lekcję: czas zawsze wyleczy rany, trzeba mu tylko na to pozwolić.
Instagram/ksiazkowyhuncwot

Jedna chwila potrafi zmienić całe życie. Nagle wszystko traci sens, pozostaje tylko poczucie winy oraz chęć zemsty. Tylko czy to dobra motywacja? Solo zaskakuje charakterystyką postaci, stylem pisania i tym, co zawarte w treści. Polecam.
zapatrzonawksiazki.pl,  Instagram/zapatrzonawksiazki

Głębia postaci i fabuła, która zaskakuje dynamiką. Solo skradnie twoje serce na setki sposobów. Informatyka, a może sztuki walki? Tu nie musisz dokonywać wyboru. Daj się porwać tej opowieści. Nie pożałujesz.
duzeka.pl

Pozornie lekka, a sięgająca głęboko. Powieść o walce, miłości, stawaniu za sobą. Mocna historia o sile kobiety; historia, jakich nam teraz potrzeba.
FB LUBIĘ CZYTAĆ; opetaniczytaniem.pl

Przyjaźń, miłość i pasja –  o dziwo idą ze sobą w parze, chociaż wybory nie zawsze należą do najłatwiejszych. Powieść idealna do czytania solo, jak i w duecie.
bookhunter.pl

Powieść młodzieżowa o przyjaźni, miłości i trudach życia, a dodatkowo opowiadająca historię inną niż mogłoby się wydawać – lepszą. Trzeba liczyć się z tym, że książka młodzieżowa może być nudna lub kiczowata. Albo wziąć tę.
kulturalnemedia.pl

Solo to pozytywnie wyróżniająca się historia na tle innych nowości. Pełna tajemnic, które niejednokrotnie zaskakują. Gorąco polecam!
whothatgirl.blogspot.com, Instagram/lotka.szarlotka

Solo nie jest książką jedną z tysiąca. Jest jedną na tysiąc, która od pierwszego zdania zaintryguje czytelnika i aż do ostatniego będzie trzymała w swoich sidłach. Tak szybko nie uwolnisz się od tej historii.
girlinbooks.blogspot.com,  Instagram/magia_ksiazek

Dziewczyna z tajemnicą i chłopak z przeszłością, których połączy zaskakująca relacja. Anna Dan debiutuje historią o walce z poczuciem winy i strachem, które nie pozwalają o sobie zapomnieć. Solo zaskoczy was w najmniej oczekiwanym momencie i w sposób, którego nie mogliście przewidzieć.
booksbymags.blogspot.com

Czasami najlepszą zemstą jest zaufanie miłości i ruszenie do przodu. Solo to poruszająca książka o zmaganiach z duchami przeszłości, przepełniona emocjami i wywołująca szybsze bicie serca. Napisana w tak interesujący i nieprzewidywalny sposób, że nie mogłam się oderwać aż do samego końca.
weronikarecenzuje.blogspot.com, Instagram/swiatromansow

Wspaniała historia o sile, strachu, ale i o uczuciu, które przychodzi niespodziewanie, owiane demonami z przeszłości. Emocjonalna powieść, od której nie sposób się oderwać. 
Instagram/angelsx_book

Ciężko znaleźć na rynku wydawniczym niewypełnioną lukę i wcisnąć się w nią z czymś oryginalnym. Autorce się to udało! Solo to powieść z niebanalną kreacją bohaterów i specyficznym klimatem. Tajemnicza do samego końca.
ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com, Instagram/kto_czyta_zyje_podwojnie

Piękna, zabawna, mocna. Trzy wyrazy, które opisują jedną z najlepszych powieści Waszego życia! Gwarantuję niezapomniane emocje!
Instagram/bookofmaniac

Życzę nam wszystkim, czytelnikom, styczności tylko z takimi debiutami! Niesamowicie wciągająca, ciekawa i inna niż wszystkie historia, która urzeka swoją wyjątkowością od pierwszych stron. Pochłonęłam w jeden dzień.  Gorąco polecam!
FB/Książki z wyobraźnią,  www.angelika-jasiukajc-blog.pl

W końcu spotkałam bohaterkę, którą pokochałam już od pierwszych stron. Z zapartym tchem śledziłam losy Datki i Solo, nie mogąc ani na chwilę się od nich oderwać. Nieoczywista historia, świetne przezwiska, genialni bohaterowie i ten cudowny klimat tworzą coś naprawdę niezwykłego.
ksiazki-patiopei.blogspot.com, Instagram/patiopea

Połączyła ich wspólna pasja. ON walczył, by zapomnieć, ONA walczyła, by się bronić. Przejmująca historia o bolesnej przeszłości i poszukiwaniu prawdy. Instagram/zapach.ksiazki

W tej powieści znajduje się cała gama emocji, zaskoczeń i wszystkiego, co w książkach lubię najbardziej. Idealna lektura dla każdego!
Facebook/ksiazki.takie.jak.my,  Instagram/ksiazki_takie_jak_my

To historia z tych, które nie dają o sobie zapomnieć. Jest zaskakująca, urocza i niełatwa. Jestem pewna, że ta książka będzie absolutnym hitem. Takich debiutów nam potrzeba!
Instagram/natala_reads

Solo zdecydowanie nie jest kolejnym schematycznym romansem, którego zakończenie z góry jest do przewidzenia. Ta wyjątkowa historia kryje w sobie o wiele więcej, niejednokrotnie Was zaskoczy i nie pozwoli o sobie zapomnieć.  Obok tej książki nie można przejść obojętnie!
Instagram/_kingu_reads

Jeśli to jest debiut autorki, to ja poproszę o więcej! Tajemnice, kłamstwa, brutalność… Jestem pewna, że ta książka pochłonie Was na kilka godzin!
Instagram/maminylife

Czasem w naszym życiu zdarzają się takie sytuacje, które prześladują nas latami. Ciężko nam się wtedy pozbierać i odnaleźć w życiu. Solo to właśnie taka historia. Z tajemnicą w tle, która do samego końca trzyma nas w niepewności.
Instagram/nalogowa_czytelniczka

Anna Dan napisała świetną książkę pełną emocjonujących wrażeń, obok której nie da się przejść obojętnie. Wyjątkowi bohaterowie zapadną wam w pamięć, a przebieg historii nie raz przyspieszy bicie waszych serc. Solo to powieść, której nie da się nie pokochać! Instagram/kiiki.books

Złożona psychologicznie, niebanalna i poruszająca serca – taka właśnie jest ta książka. A o czym jest? O kobiecie, która goniła za przeszłością, i mężczyźnie, który zapragnął ją od niej uwolnić…
blonderka.pl

To zdecydowanie wyjątkowa książka. Historia przedstawiona w Solo jest piękna i okrutna zarazem. Pokazuje, że prawdziwe życie ma w sobie wspaniałe momenty, ale też gorsze chwile, do których nie chcemy wracać myślami. A przyjaźń ma tu ogromną siłę, mimo że nie zawsze wszystko zostaje powiedziane na głos.
Instagram/dominikandominika

Ta książka pochłonęła mnie bez reszty. Jest nietuzinkowa, zabawna i porywająca. Zostawiła w moim sercu wielki ślad, którego nie będę chciała się pozbyć. Instagram/opowiem_ci_o_bookach

Debiutancka powieść Anny Dan to książka, która pochłania bez reszty. Zaskakująca, wciągająca, pełna emocji opowieść o zamkniętej w sobie młodej kobiecie, pragnącej żyć bez wyrzutów sumienia. Ból, radość, tajemnice, nadzieja i szansa na miłość. Musisz tylko pozwolić sobie na szczerość i zaufać. Z całego serca polecam! 
Facebook/Zakochana-w-Romansach, Instagram/zakochana_w_romansach

Solo niemal od pierwszego zdania intryguje i wierci dziurę w brzuchu. Nie sposób jej porzucić; główni bohaterowie wpuszczają nas do swojego świata, jakby stawali się naszymi najlepszymi przyjaciółmi.
Instagram/ficek_anna

Trauma czasami nie pozwala nam ruszyć do przodu. Trzyma nas w kleszczach. Anna Dan jednak udowadnia, że jeśli chce się pracować nad sobą i stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami, to jesteśmy w stanie ją pokonać, a nawet otworzyć się na miłość. Książka Solo porusza, wciąga i wzbudza wyobraźnię, tworząc fantastyczną i ciekawą fabułę. witchmargo.blogspot.com,  Instagram.com/witchmargo

Historia Solo i Datki jest kompletnie inna niż to, co dotąd znaliście. Daleko jej do szablonowego romansu. Chwilami ciężko było mi uwierzyć, że to debiut! Instagram/pola_red

Dawno nie czytałam tak mądrej i dojrzałej powieści. Solo to powieść romantyczna na miarę współczesnych czasów, z silną bohaterką i seksownym bohaterem. To także historia o sile marzeń, determinacji i walki o siebie. Zdecydowanie przebija się przez tłum, by wyróżnić się oryginalnością. Jestem nią zachwycona! thievingbooks.blogspot.com

Datka to bohaterka, którą jednocześnie chce się pokochać, przytulić i ustawić do pionu. Jestem zdania, że każda kobieta czytająca Solo odnajdzie w niej choć cząstkę samej siebie, a pomiędzy stronami zostawi kawałek serca.
cos-o-ksiazkach.blogspot.com

Pełna mądrości i ciepła powieść o tym, że dobro zawsze zwycięża. Anna Dan szturmem wkracza w świat literatury i jestem ciekawa, czym jeszcze mnie zaskoczy. Polecam z czystym sumieniem! Małgorzata Falkowska, autorka
Facebook/Małgorzata Falkowska

Podczas lektury Solo towarzyszyło mi sporo emocji. Znalazło się miejsce dla radości, dla smutku, ale również dla złości. Tym samym Anna Dan pokazała, jak łatwo potrafi oddziaływać na czytelnika. Udowodniła także za pomocą swoich bohaterów, że tak naprawdę każdy z nas ma w sobie bestię, ale tylko my możemy ją poskromić. oksiazkachinietylko.pl

Pot, łzy i miłość. Anna Dan stworzyła powieść, którą można pokochać za realizm, a także walkę o siebie, o życie i o lepsze jutro. Czytając, uroniłam niejedną łzę radości, ale i smutku, zaś emocje zawarte w powieści, wniknęły w głąb mojej duszy. Agnieszka Cyrus, autorka książki Coś więcej niż dotyk
czytamkiedytyspisz.blogspot.com, Instagram/czytamkiedytyspisz

Pełna bólu i cierpienia historia dwojga młodych ludzi, których z pozoru nie łączy nic innego niż zamiłowanie do sztuk walki. Jednak nie tylko treningi zmuszają ich do mierzenia się z przeciwnikami, codziennie zmagają się z demonami swojej przeszłości. Pewnego dnia na szali zwycięstwa pojawia się miłość i szczęście i tylko od nich zależy, czy zdecydują się zmierzyć z własnymi uczuciami. Przepiękna opowieść o mocy szczerości i zaufania do drugiej osoby, pokazująca, że mimo bólu i ciężkich przeżyć warto jest walczyć o lepsze jutro.
Instagram/jadzka_czyta

Niesamowita historia o poszukiwaniu harmonii i wewnętrznego spokoju. Idealna lektura dla tych, którzy wierzą, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny.
libraryofvelaris.blogspot.com

Silna Ona, silny On… (czy aby do końca i na pewno?). Tajemnice sprzed lat, zamiłowanie do wschodnich sztuk walki, obsesyjna potrzeba odzyskania kontroli nad własnym życiem –  i nagle to uczucie, które burzy dotychczasowy porządek rzeczy, a może właśnie buduje go na nowo? Oto gotowy przepis na udany debiut. Sięgniesz? Czy może, jak główna bohaterka, potrzebujesz więcej danych?
Instagram/bookiecik_wrazen

Tajemnica, adrenalina i zwroty akcji –  to właśnie Solo. Jest to powieść do przeczytania jednym tchem. Anna Dan ukazała piękną przyjaźń, miłość i walkę z przeszłością. To historia, w której emocje napierają na nas pełną parą. Jest nasycona niespodziewanymi zdarzeniami, zaskakująca i przepełniona uczuciami. Polecam i niecierpliwie czekam na kontynuację losów Solo i Datki!
Instagram/realistyczne.spojrzeniee

Wspaniała historia o młodych ludziach, o niezwykłej sile, walce o lepsze jutro, a co więcej – o pięknej relacji nazywanej przyjaźnią. Polecam serdecznie. Każda kolejna strona niesie za sobą coraz większe napięcie, co wydarzy się dalej! 
Instagram/joyful.student

Zawarta w tej książce historia pochłania już od pierwszych stron. To jedna z tych książek, od których ciężko jest się oderwać. Fabuła wciąga bez reszty, a kolejne wydarzenia ciągle nas zaskakują. Czyta się ją z wielką przyjemnością. Szczerze polecam. Instagram/pani_ksiazka_

Moim marzeniem jest, by tę książkę przeczytała każda osoba, która boi się stawić czoła swoim lękom. Intrygująca, zaskakująca, momentami zabawna, czyli książka – moim zdaniem – idealna.
Facebook/milczac, Instagram/milczenie.oficjalnie

Trailer

Solo okładka